My life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

in inima mea nu e pace!!

+4
Membru3
*Anny_chan*
vizitator
Membru4
8 participanți

In jos

in inima mea nu e pace!! Empty in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Membru4 Sam Iun 05, 2010 4:00 pm

Bine,am o problema cu un baiat.E de aceeasi varsta cu mine,e in clasa alaturata.Imi place muult de el. Embarassed Dar cred ca suntem prea diferiti si nu ar putea sa-i placa de mine,plus ca e mereu inconjurat de fete.Si nu stiu ce sa fac!

Am stat saptamana asta (aa..pardon,nu asta.ca asta a fost greva) in pauza pe banca,in curtea scolii,langa el,si a spus ca i se pare draguta geanta mea hyppy..am mormait un multumesc si o colega ma tras si a zis ca ma inrosisem ca racul!!! Embarassed

Ce sa fac??Aveti vre o idee?

app..geanta mea era asemanatoare(aproape identica) cu asta:

[img]in inima mea nu e pace!! IMG_0509[/img]
Membru4
Membru4

Mesaje : 29
Data de înscriere : 01/06/2010
Varsta : 25
Localizare : galati

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  vizitator Sam Iun 05, 2010 4:05 pm

oo,draguta geanta,exact asa as vrea sa fac cadou unei prietene..ma rog..referitor la problema ta:

In momentul asta trec prin ceva asemanator,baiatu' care-mi place sta mult cu 2 fete..si nush dak ma place (el,in general pare interesat de mn dar...)In ori ce caz,dak ti-a facut un compliment inseamna ca te place!In genertal baietii nu prea fac complimente legate de accesoriile fetelor!Adica,mie,baiatu' care-mi place mi-a zis ca am penar ,,cool" ca sa intre in vorba cu mine.Dar daca cel care iti place tie a zis ca ai o geanta draguta..asta inseamna mult mai mult (mie asa mi se pare) probabil vroia sa vorbeasca cu tine! Very Happy

vizitator

Mesaje : 90
Data de înscriere : 21/05/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Membru4 Sam Iun 05, 2010 4:09 pm

Chiar crezi? Embarassed In general ma cam ignora...
Membru4
Membru4

Mesaje : 29
Data de înscriere : 01/06/2010
Varsta : 25
Localizare : galati

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  *Anny_chan* Sam Iun 05, 2010 4:31 pm

Am multa experienta cu baietii desi am doar 12 ani.Stiu ca adesea baietilor le plac fetele inocente care au nevoie de ajutor.Deci fa pe neajutorata mica,draguta si inocenta si el iti va cadea in plasa Razz .Dar vezi sa nu pari plictisitoare... I love you
*Anny_chan*
*Anny_chan*

Mesaje : 17
Data de înscriere : 05/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Wherever you are

http://anime.algeriaforum.net

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  vizitator Sam Iun 05, 2010 4:41 pm

Nu..nu va merge..sau..nu se stie,depinde acum,si de baiat.Eu am incercat,si nu a mers.Eu am aflat ca lui iii plac fetele care ies in evidenta,indraznete,vesele,glumete care sa-l enerveze.Intr-un fel,si indiferentaopusul ,,fetitei inocente\' care vroiam eu sa par.Dar eu nu puteam fi asa.Asa ca am facut pe dura si indiferta.Asta l-a durut un pic,a cam suferit.Pentru ca,probabil,era obijnuit cu neajutorata..Ma rog..acum cred ca suntem pe drumul cel bun (cel putin mie asa mi se pare) o sa il mai ,,ciupesc" putin apoi redevin inocenta.Sper ca va merge...


In ori ce caz,ideea e ca baietii cunt idioti rau.Trebubie sa ,,ii iei de manuta si sa ii duci tu unde vrei" alt fel fac tot felul de idiotenii.Ori cum,incearca sa fii indrazneata,putin indiferenta (aratai un sentiment,doua,dar nu ii arata ca ai fi gata sa cazi in bratele lui)alt fel i se urca la cap.Si vb cat mai mult cu el(dar fara sa devii insistenta) cred ca va merge.

vizitator

Mesaje : 90
Data de înscriere : 21/05/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  *Anny_chan* Sam Iun 05, 2010 4:44 pm

Acum imi dau si eu seama de ce a creat Dumnezeu femeia.Pentru ca barbatii nu erau destul de buni... Razz .Oricum e nasol ca un baiat sa te ignore,deci fa-o si tu.Aratai cat de dureroasa e indiferenta lui pentru tine.Fii rea... Twisted Evil
*Anny_chan*
*Anny_chan*

Mesaje : 17
Data de înscriere : 05/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Wherever you are

http://anime.algeriaforum.net

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Membru4 Sam Iun 05, 2010 4:53 pm

Sunt incurcataaaa!!!Lost angel spune sa fiu cum cred ca e pentru el fata perfecta iar anny spune sa fiu dura si rea...nu mai pricep,pentru ca una spune sa il bag in seama,una sa nu. Neutral
Membru4
Membru4

Mesaje : 29
Data de înscriere : 01/06/2010
Varsta : 25
Localizare : galati

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  vizitator Sam Iun 05, 2010 4:58 pm

Eih...intr-un fel din mesajul meu se intelege sa fi cum ar vrea el..Dar pe de alta parte,daca ceea ce vrea el sa fi,nu te caracterizeaza,nu-ti sta in fire nu trebuie sa o faci.Ramai tu insati,si gandeste-te ce parte a ta l-ar putea atrage in cursa.Ca nici pe mine ,,fata glumeata" nu ma caracterizeaza,asa ca nu am jucat teatru.,,Fata inocenta" mi-a esuat,in schimb partea mea indiferenta mam gandit ca l-ar atrage (facandu-l sa sufere.nu mi-a fost usor,dar daca el e prost si numai asa merge,ce sa-i faci?!nu-i vina mea)Si a mers...Ma rog..acum imi dau seama ca e cam acelas lucru cu ce a zis anny

vizitator

Mesaje : 90
Data de înscriere : 21/05/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  *Anny_chan* Sam Iun 05, 2010 5:17 pm

Evrica!!!Fetelor am gasit rezolvarea la problemele noastre.De ce nu lasam noi baietii in pace si ei sa incerce sa ne cucereasca si nu noi pe ei?Eu una mereu m-am comportat normal si nu mi-am vazut decat de ale mele si multi baieti mi-au spus ca ia atras asta la mine.Acum am un iubit care are 15 ani I love you .Deci fiti voi cele reale si vedetiva de ale voastre,caci daca e sa fie iubire vine ea de la sine si fara sa o chemati voi. Razz
*Anny_chan*
*Anny_chan*

Mesaje : 17
Data de înscriere : 05/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Wherever you are

http://anime.algeriaforum.net

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Membru4 Sam Iun 05, 2010 6:07 pm

Yey!!Ce hypy suna!E putin dur,nu stiu de ce,nu-i tocmai armonios..dar hypy!!!
Membru4
Membru4

Mesaje : 29
Data de înscriere : 01/06/2010
Varsta : 25
Localizare : galati

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  vizitator Sam Iun 05, 2010 8:54 pm

Nu te supara FunkiPunky,dar nu conteaza cat de ,,hypy" suna...Nu sunt in totalitate.Trebuie sa facem totusi ceva cand ne place un baiat.Sa incercam sa il atragem,dar prin ceea ce suntem noi,nu prin ceea ce ar vrea ei sa fim......

vizitator

Mesaje : 90
Data de înscriere : 21/05/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  *Anny_chan* Sam Iun 05, 2010 11:01 pm

Eu personal sustin in totalitate cea ce am spus.Daca iti place un baiat nu inseamna neaparat ca din asta chiar se va ajunge undeva sau ca trebuie sa faci mare tam-tam.Nu trebuie sa faci nimic mai mult decat sa lasi timpul sa treaca si sa vezi cum evolueaza lucrurile, caci nu fiecare baiat dragut chiar inseamna dragoste adevarata,iar unele poersoane nici nu pot simti dragoste de la o varsta atat de mica,ca noi suntem niste copii,doar.Deci repet,nu fiecare baiat pe care il simpatizezi inseamna dragoste sau ca trebuie sa il atragi,caci simpatia trece,iar ca sa nu faci vreo greseala mai bine stai tu cumintica.
*Anny_chan*
*Anny_chan*

Mesaje : 17
Data de înscriere : 05/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Wherever you are

http://anime.algeriaforum.net

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Membru3 Dum Iun 06, 2010 11:30 pm

Ooohh...BFF-a meaaa....imi pare rau pt tn.dDar va potriviti sa stii.App..am vazut ca se cam uita la tn.plus ca pe mess mam dat drept Flory,si l-am intrebat de tn.A zis ca esti draguta!Deci,pprobaBIL E DOAR TIMID!
Acum amandoi sunteti in armonie!! Very Happy
Membru3
Membru3

Mesaje : 38
Data de înscriere : 06/06/2010
Varsta : 25

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Will^^ Lun Iun 07, 2010 6:47 pm

Sin eu CRED ca simt cv pt un prieten.E cnv din afara sc.El e de treaba si se comporta f dragut cu mn.Mai de mult nu-l placeam,dar eram f apropiati.Si akm suntem dar uneori il privesc cu ochii aceia de indragostita,iar alteori il ved precul baiatul cu care imi petrec timpul...
Will^^
Will^^
Admin

Mesaje : 58
Data de înscriere : 21/04/2010
Localizare : Calarasi

https://my-life2.forumgratuit.ro

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  vizitator Mar Iun 08, 2010 12:26 am

will,dak vrei raspunsuri cred ca ar fi mai bn sa deschizi propriul topic

vizitator

Mesaje : 90
Data de înscriere : 21/05/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Water*Melon Mier Iun 09, 2010 11:49 pm

Hm,nu am avut niciodata probleme cu baietii.Majoritatea baietilor de la mine din clasa ma simpatizeaza si spun ca sunt draguta!Secretul succesului?Sunt rea si-i duc unde vreau eu! Twisted Evil
Water*Melon
Water*Melon

Mesaje : 25
Data de înscriere : 09/06/2010

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  °•°•Diaconu......°•°• Lun Iul 19, 2010 2:02 am

draga membru 4....nu stiu ce sa spn...treaba e serioasa nu gluma....deci...fa ce spune imimoara de HYPY si gata i rezolvi...o fata il placea pe fostul me coleg de banca si la sarutat ep buze ca sa ii arata ca il iubeste si baiatului i-a cazut cu tronc fata deci....fa ce crezi tu
°•°•Diaconu......°•°•
°•°•Diaconu......°•°•

Mesaje : 82
Data de înscriere : 19/07/2010
Varsta : 26
Localizare : In the CLUB....

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  capsuniky^^ Lun Iul 19, 2010 11:56 pm

...
capsuniky^^
capsuniky^^

Mesaje : 131
Data de înscriere : 05/07/2010
Varsta : 25
Localizare : calarasi

Sus In jos

in inima mea nu e pace!! Empty Re: in inima mea nu e pace!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum