My life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Este important!

2 participanți

In jos

Este important! Empty Este important!

Mesaj  Will^^ Mar Iun 29, 2010 4:04 pm

Nimeni nu este obligat sa ramana sau sa paraseasca forumul dar lost angel a iesit intentionat sa stiti.Yoko ca si verisoara imi tine parte dar asta nu inseamna ca voi trebuie sa va suparati pe ea.Eu m-am certat cu Lost angeL si nu ati zis nimic darrrr akmmm???????????ce e cu voi?


++++ v-am schimbat numele din cauza unui mesaj privat- va puteti schimba numele inapoi dar nu cv legat de lost angel sau yoko. Mad Mad Mad Mad
Will^^
Will^^
Admin

Mesaje : 58
Data de înscriere : 21/04/2010
Localizare : Calarasi

https://my-life2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Este important! Empty Re: Este important!

Mesaj  Membru1 Vin Iul 02, 2010 4:39 pm

MAI SCUTITI-NE!!
sTIM BN CA EA NU A IESIT!AM SI INTREBAT-O!sTIU CA LEGAT DE ASTA NU AR MINTI!(OO..SAU GRESESC..NU-I ASA...YOKO?? Mad )

AVEM DREPTUL SA NE ALEGEM CE NUME VREM!SI NOI VREM CEVA LEGAT DE LOST ANGEL PT K ATI DAT-O AFARA! (NE-A DAT PAROLA VECHIULUI SAU CONT,LOST ANGEL,SI INTR-ADEVAR,NU MERGEA.)

ORI CUM,VA PIERDETI MEMBRII (DEJA NOI 8 NE-AM MUTAT PE ALT FORUM,K E SI RPG,SI E SI MAI INTERESANT.ACOLO ADMINA E ONLINE MEREU,NU CA VVOI.LASA PE CNV K APOI SA-L DEA AFARA DP FORUM!!! Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

BYE!NOI NU MAI INTRAM NICIODATA P MY-LIFE! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Membru1
Membru1

Mesaje : 24
Data de înscriere : 25/06/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum